Apie mus

Pagrindinis įmonės tikslas

SPA įrangos įrengimas ir aptarnavimas

Bendrovės pagrindinė veiklos kryptys

Bendrovės pagrindinė veiklos kryptys – turkiškų pirčių, skydinių saunų, hidromasažinių baseinų, sūkurinės vonios, bei vandens terapijos ir poilsio zonų projektavimas, įrengimas bei priežiūra. Papildomos įmonės veiklos kryptys, dušo kabinų (su garu) montavimas, garo generatorių ir kitų įrenginių remontas.
Įmonė įkurta 2016 sausio mėn. 20 d. po ilgalaikės įmonės steigėjo praktinės veiklos Lietuvoje ir užsienyje, su rinkoje lyderiaujančiais SPA įrenginių gamintojais, tokiais kaip: Klafs, Jacuzzi, Tylö, Teuco, Effegibi, DUKA ir kt..

Bendrovės konkurencingumas

MB „SPA Studija“ sieja save su konkurencinga pirčių ir SPA zonų įrengimo technologiją bei unikaliu projektavimo sprendimų taikymu.

Misija

Atsižvelgiant į klientų poreikius ir lūkesčius, nuolatos tobulinti teikiamų paslaugų kokybę, įnešti į esamą rinką technologines naujienas, puoselėti pirčių kultūrą, užtikrinti sėkmingą įmonės plėtrą.

Vizija

Įmonės tikslas būti dinamiškiems ir teikti aukštas, profesionalias, kokybiškas paslaugas tiesioginiam vartotojui tiek Lietuvos, tiek ir užsienio rinkose.

Uždaviniai

Šiuolaikiškų pirčių ir SPA zonų projektavimo spendimų įgyvendinimas, inovatyvių gaminių: pirtims, baseinams, bei vandens terapijos ir poilsio zonų, įrengimas.