Paslaugos

Pirtys

Turkiškos pirtys

Turkiškai (garinei) pirčiai būdinga aukšta oro drėgmė, šiluma, o pati pirties patalpa šildoma vandens garais. Esant tokioje pirtyje išsivalo kvėpavimo takai, suaktyvinama kraujotaka, atsipalaiduoja įsitempę raumenys, oda tampa švelni ir minkšta. Turkiška pirtis puikiai tinka veiksmingam sveikatos sustiprinimui.
Turkiškas pirtis įrengimui naudojame tik iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina patikimą ir ilgaamžę pirties eksploataciją.

Skydinės pirtys

Skydinės pirtys savo išvaizda yra itin modernios lauko pirtys. Tokios pirtys gali būti įrengiamos tiek iš medienos skydų, tiek iš dekoratyvinių akmens plokščių. Prie tokių lauko pirčių dažniausiai įrengiamos ir jaukios poilsio zonos.
Skydines pirtis galime pagaminti įvairių dydžių ir matmenų, kurios puikiai derės tiek mažoje, tiek didelėje vidaus erdvėje.

Baseinai - sukūrinės vonios

Hidromasažiniai baseinai

Hidromasažiniai baseinai dažniausiai vadinami tiesiog SPA. Tokie baseinai pasižymi gydomuoju poveikiu, teigiamai veikia kraujo apytaką, kvėpavimo takus, virškinimo traktą, kitus kūno organus, atpalaiduoja raumenis. Užsakant hidromasažinius baseinus suteikiame didžiulę pasirinkimo laisvę, galimybę klientui išsirinkti norimą komplektavimą bei atsižvelgiant į jo norus ir galimybes pasiūlome geriausią hidromasažinio baseino įrengimo variantą.

Sūkurinės vonios

Gulėjimas sūkurinėje vonioje yra ne tik atpalaiduojanti, maloniai nuteikianti, bet ir itin sveikatai naudinga procedūra, kuri gali padėti atsikratyti šlakų, išvalyti organizmą bei gali pagreitinti medžiagų ir kraujo apytaką. Sūkurinių vonių yra itin daug rūšių, kurios viena nuo kitos gali skirtis charakteristika, stiliumi, įrengiama masažo sistema. Priklausomai nuo individualių klientų pageidavimų bei įvertinę visas sūkurinių vonių rūšis, profesionaliai galime pasiūlyti ir įrengti geriausiai jo poreikius atitinkančią sūkurinę vonią, kuri patalpą pavers jaukiu SPA.

Projektavimas

Vandens terapijos

Vandens terapija yra naudojama gydymo ar sveikatos gerinimo tikslais, siekiant pagerinti imuninę sistemą, kraujotaką, hormonų gamybą, taip pat nuraminti kūną, sumažinti įtampą, pašalinti fizinį ir psichinį nuovargį.
Galime suprojektuoti ir pilnai įrengti vandens terapijos kambarius/patalpas, kurios gali susidėti iš gydomųjų dušų, vonių, vonelių, baseinų, pirčių ir kita. Visą vandens terapijos kambario/patalpos projektą detaliai deriname su klientais ir suteikiame didelę planavimo laisvę.

Poilsio zonos

Poilsio zona yra itin svarbi vieta visų vandens procedūrų metu. Projektuojant poilsio zoną labai svarbu atkreipti dėmesį į baldų kokybę, komfortą bei pačią poilsio zonos aplinką. Poilsio zona turi būti atgaiva tiek įsitempusiam kūnui, tiek ramybė ir atsipalaidavimas protui.
Galime suprojektuoti jaukią ramybės oazę bei profesionaliai pasirūpinti pilnu jos įrengimu.

Montavimas

Įrengimas

Visus įrengimo darbus atliekame kokybiškai ir profesionaliai, naudodami naujausias įrengimo technologijas ir prietaisus. Patikėdami įrengimo darbus galėsite būti ramūs, kad visi darbai bus atlikti sutartu laiku.

Priežiūra

Tinkama sumontuotų įrengimų priežiūra ir eksploatacija yra itin svarbi norint užtikrinti įrenginių ilgaamžiškumą. Suteikiame visas mūsų sumontuotų įrenginių priežiūros ir remonto paslaugas.